Garmin Fenix 7 | גרמין פניקס 7 | רשימת המשאלות


​​​​​​​שמחים לבשר כי הגיעו למלאי שעוני פניקס 7, פניקס 7S ופניקס 7X


​​​​​​​גרמין פניקס 7 - רשימת המשאלות


סדרת שעוני ה-FENIX של  GARMIN, הינה הסדרה המובילה בתחום שעוני הספורט החכמים. הדגם האחרון מהסדרה מורכבת מ: FENIX 6S, FENIX 6, FENiX 6X.
סדרה זו הינה פורצת דרך בתחום ניטור ענפי ספורט שונים, מעקב אחר מדדי הגוף, ניתוח נתונים, מיפוי, יישומים חדשים ועוד.
בהסתמך על העבר, יש ציפייה כי בקרוב יצא הדגם החדש והמשופר: GARMIN FENIX 7. לכבודו, הבאנו "רשימת משאלות". אלו השיפורים, העדכונים והתכונות החדשות שאנו מקווים כי יוטמעו בדגם FENIX 7.Garmin Fenix 7


תכונות השעון שאנו מצפים לראות בדגם FENIX 7, איך יראה מבחינה חיצונית ולמתי מתועדת ההשקה?
בשנת 2020 למרות שתוכנן, לא הושק השעון FENIX 7. במקום זאת, GARMIN בחרו ליצור עדכונים לשעוני FENIX 6. ולצייד בזכוכית בעלת טעינה סולארית את גרסת ה-FENIX 6X.
כמו כן, החברה התמקדה בהשקת שעוני ה VENU 2, VENU SQ וה-GARMIN ENDURO.
אם נסתכל על ההשקות העבר, FENIX 6 הושק באוגוסט 2019, הגרסאות הסולאריות הגיעו כשנה מאוחר יותר, ביולי 2020. למרות שעדיין לא הופצו שמועות לגבי השקת FENIX 7, הרי שהיינו משערים כי מתועד להגיע בספטמבר/אוקטובר 2021. לקראת עונת החגים והרבה לפני יום שני השחור, במהלכו גרמין יכול להוזיל מחירים לדגמים ישנים יותר.
פניקס 5 הושק בינואר 2017, מהדורות ה-FENIX 5 PLUS הגיעו ביוני 2018. גם לפי תזמון זה, היינו משערים שגרמין פניקס 7 מתועד להגיע בקרוב.
אך לצערנו, עדיין אין רמיזות מצד חברת GARMIN שההשקה תתרחש בקרוב.
מבחינת תמחור הדגמים החדשים, סביר שיהיו במעט יקרים יותר מסדרת הfenix 6- כשהיקר מבניהם יהיה FENIX 7X. כיוון שבדגם זה תמיד מושקות התכונות החדשות ביותר.
 
פניקס 7 - רשימת משאלות : טכנולוגיית מסך משופרת
כשגרמין השיקו את ה-VENU וה- VENU SQ הם הוכיחו כי יש ביכולתם לייצר שעון ספורט בעל תצוגת מסך מגע צבעונית בעלת אורך חיי סוללה של יותר מיומיים. אין רמיזה כי יעשה כך עם סדרת ה-FENIX, אך לפחות הוכיח כי יש ביכולותיו לייצר תצוגה עדכנית ותוססת יותר בדגמיו החדשים וייתכן כי ישקול להכניס תכונה זו בשעונים נוספים. במידה ותכונה זו תוטמע בשעוני סדרת FENIX 7, הרי שיהיה צורך למצוא פתרון גם לאורך חיי סוללה ארוך יותר. הוספת תכונות של טעינה סולארית, מצבי חסכון בסוללה נוספים ומנהל צריכת חשמל יעיל, יסייעו לשפר את ביצועי הסוללה. תוך מחשבה כי גם מגוון התכונות והיכולות של השעון יגדלו. זה זמן טוב להתאים את המראה החיצוני המחוספס של השעון עם תצוגה משודרגת.

פניקס 7 - רשימת משאלות : אפשרות לרצועת ניילון
שעון ה-GARMIN ENDURO מזכיר מאוד את הפניקס, רק במסווה חדש יותר. רצועות השעון העשויות ניילון היו חידוש מרענן וחיובי. הרצועות איכותיות, עמידות בזעה, נוחות על פרק כף היד ועוזרות לשמור על לחץ טוב של השעון מעל פרק כף היד למדידה עקבית ומהימנה של הדופק. נראה סביר שגרמין תשכפל חידוש זה גם ל- GARMIN Fenix 7.
 
פניקס 7 - רשימת משאלות : ניתוח מדדי התאוששות ואימון חדש
בשנת 2020 גרמין רכשה את Firstbeat Analytics. חברה שסיפקה ניתוחים של מדדי ספורט בהתבסס על דופק. כמו כן, גרמין הפעילה תכונות דומות עבור Huawei לשעונים החדשים שלה. אנו מעריכים כי גרמין תיישם את הידע מה-Firstbeat Analytics כדי לשדרג את תובנות האימון וההתאוששות בדור הבא של השעונים. בשעון ה-Garmin Enduro הוסף תוסף בהתאמת ה-VO2 Max לרצי שבילים. אנו מאמינים כי תוסף זה יהיה זמין גם בפניקס החדש. בנוסף, אנו מאמינים כי הפניקס 7 החדש יהיה בעל יכולת משופרת לניתוח פעילות חוץ בתנאים מאתגרים.
 
פניקס 7 - רשימת משאלות  - תמיכה משופרת במפות
המיפוי המשולב הוא אחת התכונות הטובות ביותר של ה-FENIX 6 PRO. אך גם בו יש מקום לשיפור. באזורים בנויים, בשדות ובכבישים המיפוי מצוין, אך, באזורים מדבריים הוא קצת לוקה בחסר. בעדכון הגרסה שגרמין פרסמה ב 2020, נוספה פונקציה של העברת המסלולים לגורם שלישי, כאשר המפות של השעון לוקות בחסר. שדרוג זה היה משמעותי וחשוב.
 
פניקס 7 - רשימת משאלות  - תכונות בטיחות משופרות ו- LTE
כשיוצאים להרפתקה לבד, חשוב מאוד שתהייה אפשרות להפעיל את אזעקת השעון לקריאה לעזרה. בעבר, גרמין השיקה תכונות לאיתור אירועים ובטיחות ברבים מדגמיה. לאחרונה רכשה את חברת GEOS העולמית. חברה המתמחה במתן שירותי ניטור חירום ותגובה לאירועים. ייתכן ומטרת גרמין לשפר את אופן היישום של תכונות הבטיחות בשעוני ה-FENIX 7 החדשים. נכון להיום, תכונות בטיחות אלה מותנות בכך שהטלפון הנייד ימצא בקרבת השעון. הוספת ה LTE, תאפשר קריאה לעזרה ללא צורך בטלפון נייד. אנו למודי ניסיון כי הוספת יישומים מעין אלו מקצרים את אורך חיי הסוללה. על כן, גרמין תצטרך לוודא כי יישום זה לא יפגע בפרמטר חשוב זה.

פניקס 7 - רשימת משאלות : ניתוח אימונים מונפשים
ישנם דגמי שעונים, שהושקו לאחר ה-FENIX 6, בהם שולבו אימוני אנימציה. בניהם ה–VIVOACTIVE 4, וה-VENU. שעון ה-FENIX 6 מצויד בספירת חזרות אוטומטית, כך שתוספת תכונה ממוקדת יותר לאימון, כגון; האימון המונפש, תעזור לשעון להפוך לשותף טוב יותר בעת אימון. אמנם אימוני אנימציה מרגישים כיישום המותאם יותר לאנשי כושר מזדמנים, אך אנו מאמינים כי תוסף זה יהיה נכון גם לסדרת ה-FENIX 7, בייחוד אם יגיע בגרסה עשירה ומשופרת יותר.
 
פניקס 7 - רשימת משאלות : מעקב חכם יותר בחדר כושר
אמנם משאלה זו פחות מבוקשת מהאחרות, אך, יהיה נחמד אם גרסת הFENIX 7- הבאה תעבוד טוב יותר כשותף לאימון בחדר הכושר. ראינו כי ספירת חזרות אוטומטית נוספה לשעונים, אך היא עדיין טעונה שיפור. האימונים המונפשים, גם כן יכולים לסייע באימוני כושר בחדר הכושר. אנו מציעים להוסיף תוסף בו מוצעים תרגילי אימון על סמך סוגי הפעילות שהשעון זיהה מתנועות המתעמל, ולפי סוג ההתאוששות הדרוש בין האימונים. ברור כי זו תכונה נלמדת, אשר זקוקה למספר שבועות כדי שהשעון ירשום את תפריט הפעילויות של המשתמש, וכדי שהמשתמש ישפר את ביצועיו באימון האירובי, הכוח או באימון התומך. אך בסופו של דבר, השעון יוכל לתמוך ולתמרץ את המשתמש להמשיך להתעמל.

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק