גרמין פניקס 6 פרו | Garmin FENIX 6 PRO | תכונות מיוחדות

גרמין פניקס 6 פרו – תכונות מיוחדות
לסדרת שעוני גרמין פניקס 6 יתרונות רבים.
לדגם FENIX 6 PRO יתרון משמעותי עבור הספורטאים והוא העובדה כי בזמן אימון, ניתן לצפות בו זמנית, ב-6 נתונים סטטיסטיים שונים על גבי צג השעון. 
בדגם ה  FENIX 6X PRO ניתן לצפות ב-8 נתונים בו זמנית.
כמות כזו של מידע על צג השעון, אפשרית בשל גודל המסך שהתרחב בסדרה זו לעומת סדרת הפניקס 5.

סדרת גרמין פניקס 6 נתמכת על ידי שירות לוויני GPS אמריקאי, על ידי שירות לוויני רוסי GLONASS, ועל ידי שירות לוויני של האיחוד האירופאי – GALILEO (ניתן לבחור 2 מתוך 3 שירותי לווין אלו).
תפעול השעון פשוט, ניתן בקלות ליצור ולהעלות  אימונים מובנים, כמו גם לסנכרן תכניות אימון מלאות מאפליקציית הGarmin Coach- באמצעות Garmin Connect.

תכונות הניווט של פניקס 6 פרו הינן מהמתקדמות ביותר. ה-Fenix ​​6 Pro יכול ליצור מסלולים מעגליים תוך התבססות על מרחק וכיוון, כמו גם, ניתן לצאת לשטח, ללא יעד מוגדר, ולפני החזרה לנקודת הסיום, להזין נתונים כדי ליצור מסלול חזרה.

לדגם  FENIX 6 PRO  תכונה בשם  PacePro. מטרתה לשרת ספורטאים בזמן תחרויות ריצה.
באמצעותה, ניתן לחשב את קצב הריצה תוך התייחסות לתנאי השטח, קצב היעד הכללי, ותכנון תכנית ריצה מפוצלת. לדוגמא, באם רוצים לרוץ את המחצית השנייה של המירוץ מהר יותר מאשר המחצית הראשונה, ה PacePro יסייע בחישוב פיצול שלילי זה. התכונה מאפשרת לקבוע יעדים מפוצלים בודדים, לכל קילומטר ריצה, על סמך הנתונים המוזנים בשעון. תכנון מקדים זה, של מיפוי מסלול הריצה ע"י Garmin Conect וקביעת מטרות ריצה, משחררות מהצורך לחשב מהירויות ויעדים בזמן הריצה עצמה.

תכונת ה-PacePro של ה-FENIX 6 PRO ופיצול משתנה של הריצה, מסייעים לשמור על מיקוד בזמן ריצה, וזו דרך יעילה לדעת מה צופה לרץ בקילומטרים הקרובים. כמו כן, תכונה זו מיידעת בזמן אמת האם הרץ עומד ביעדים, ואם לא, האם הוא מקדים או מפגר אחר היעד שהציב לעצמו.
באופן זה, במידה ויש סטייה מתכנית הריצה המקורית, השעון יתריע ויסייע בתיקון הסטייה.

דגם הפניקס 6 פרו מתמקד בניטור ביצועים. לדוגמא; ניתוח אימונים מעמיק מאפשר לעקוב אחר מידת התגובה של הגוף לחום ולגובה. כמו גם, מאפשר לנטר 4 שבועות אחרונים ולחלקם בהתאם ל-3 קטגוריות: פעילות אנארובית, פעילות אירובית נמוכה ופעילות אירובית גבוהה. פילוח זה של תגובת הגוף בזמן פעילות ספורטיבית, מאפשר ללמוד את מצבו של הגוף כיום, ובאילו תחומים יש לשפר את הביצועים לעתיד.

בשעוני FENIX 6 PRO קימת סדרה של שעונים בעלי זכוכית סולארית. שעונים אלו נטענים חלקית ע"י חשיפה לשמש ישירה.
כמו כן, ישנה סדרה של שעונים יוקרתיים יותר - אשר במקום מתכת, עשויים טיטניום.


תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק