יתרונות שעוני גרמין פניקס 6 | Garmin Fenix 6


יתרונות שעוני גרמין פניקס 6 – GARMIN FENIX 6


סדרת שעוני גרמין פניקס 6 מכילה דגמים רבים בעלי מספר אלמנטים מגוונים. לדוגמה גודל השעון שונה בין הדגמים; Fenix 6S, Fenix 6, Fenix 6X.  כמו כן, הדגמים נבדלים בזכוכיות בדרגות עמידות שונה לשריטות, ואף זכוכית המאפשרת טעינה סולארית. לשעונים אפשרות תמיכה בפונקציות מגוונות בהתאם לדגם.


לסדרה זו תכונות נוספות של ; אחסון מוזיקה וניווט באמצעות מפות צבעוניות מובנות. בנוסף, הם בעלי עיצוב עדכני ויוקרתי, כמו גם, עמידות גבוהה לתנאי שטח, מים ומזג אויר.

לנוחיות המשתמש, בכל סדרת ה FENIX 6, יש דגש על משקל נמוך ומבנה דק יותר מאשר בסדרת ה FENIX 5. לסדרה חדשה זו, קוטר מסך גדול יותר וחיי סוללה ארוך יותר בין טעינה לטעינה.

שעוני ה- FENIX 6 SOLAR, הינם בעלי פאנל סולארי. באמצעות קרינה ישירה של קרני השמש, ניתן להאריך את זמן הסוללה אף יותר מאשר בשאר סדרת הפניקס 6.
לשעון הFenix 6 Pro- תכונות המאפשרות מעקב ספורט וניתוח נתונים ברמה הגבוהה ביותר.

מבחינת אורך חיי הסוללה, סדרת שעוני הגרמין פניקס 6 פרו, מאפשרים שימוש של עד 36 שעות בין טעינה לטעינה בעוד ה-GPS דולק. בסדרה פניקס 6 סולאר, יתווספו יומיים של חיי סוללה (כשה-GPS כבוי).

למרות שהקוטר החיצוני של שעוני FENIX 6  זהה לזה של הפניקס 5 (ובהתאמה גם פניקס 6X לפניקס 5, ופניקס 6S לפניקס 5S) המסך הפנימי גדול יותר ועל כן, מאפשר הצגת נתונים רבים יותר על גבי המסך. המסך ברור, גדול וקריא יותר. וכך, מקל על המשתמש בזמן אימון ואחריו.

לשעוני FENIX 6 מעל 20 דגמים. הדגמים נבדלים בניהם בגודל, בזכוכית (קורנינג, סולאר, ספיר), בחומר ממנו עשוי השעון (פלדה סטנדרטית, טיטניום) והחומר ממנו עשויה הרצועה (סיליקון, טיטניום, עור) ובשילובי תכונות שונות.
יש בסדרת שעוני הפניקס 6 דגמים פשוטים יותר, שאינם תומכים בפונקציית מוזיקה ומפות. אם עולים קצת בתכונות השעון, אפשר לשדרג ולהוסיף מוזיקה ומפות, ואף לשדרג למסך סולארי ולהאריך את אורך חיי הסוללה בין טעינה לטעינה. כמו גם לשדרג לגרסת טיטניום.

גרסת הטיטניום, מקלה על משקל השעון. לדוגמא: FENIX 6 PRO TITANIUM – משקלו 72 גר', לעומת FENIX 6 PRO רגיל – משקלו 83 גר' (נתונים אלו לא כוללים את משקל הרצועה). בזמן אימון, הבדל משקלי זה, ניכר מאוד על פרק כף היד.

לסיכום, סדרת  שעוני פניקס 6 מציעים מגוון של גדלי שעון, חומרי ייצור, מעקב רחב ומדויק אחר ענפי ספורט שונים, ניתוח אימונים מעמיק, תכונות חכמות כגון מוזיקה ומפות.
כל אחד והבחירה שלו. 


תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק