משפחת שעוני גרמין פניקס 6 - FENIX 6 SERIES

סדרת שעוני פניקס 6 - Garmin Fenix 6 Series

סדרת שעוני גרמין פניקס 6
הם כבר פה, שעוני המולטי ספורט החדשים מבית גרמין סדרת שעוני פניקס 6 - fēnix 6.
סדרת שעוני טריאטלון חכמים המותאמים לתנאי שטח ושחייה וענפי ספורט נוספים. שעוני פניקס 6 הם בעלי ביצועים מעולים וטכנולוגיה חדשנית. 


סדרת שעוני Fenix 6 כוללת שעונים רבים ובשלושה גדלים:
שעוני פניקס 6S - גודל מסך של 41 מ"מ.
שעוני פניקס 6 - גודל מסך של 47 מ"מ.
שעוני פניקס 6X - גודל מסך 51 מ"מ.

השעונים בעלי מסך גדול יותר ב-36% מהסדרות הקודמות (Fenix 5, Fenix 5 Plus) וכיתוב גדול יותר כדי להקל על השימוש בזמן פעילות ספורטיבית.
ל-fēnix 6 מבנה קשיח במיוחד ולכן עמידים בתנאי שטח קשים, מים וטמפרטורות קיצוניות. חלקם מתהדרים בזכוכית ספיר העמידה בפני שריטות. חלק מהדגמים של השעונים כוללים טעינה סולרית.

לכל שעוני ה-Fenix 6 יש חיישני דופק מובנים המודדים דופק ועוצמת פעילות משורש כף היד, כולל בזמן שחייה בבריכה או שחייה במים פתוחים.

השעונים מתמחים בפונקציות לניווט שטח הכוללות מד גובה, ברומטר ומצפן, כמו גם אפשרות "ניווט פניה-אחר-פניה", ו"תכנון מסלול מעגלי". ניתן להתקין מפות טופוגרפיות.

לסדרת שעוני ספורט מתקדמים אלו, חיישנים מובנים המיועדים לשמירה על  קצב פעילויות הספורט השונות ומדדים לבקרת צריכת האנרגיה בגוף, כל זאת כדי למקסם את יעילות הפעילות. כמו גם, מדדים שונים המאפשרים לנהל את צריכת הסוללה של השעון ומפות שטח לקבלת הנחיות בזמן אמת.
בכל סדרת פניקס 6 אפשרות לאחסן בזכרון כ-2,000 שירים ואפשרות להתחברות לאפליקציות סטרימינג.

כמשווקים מורשים מטעם GARMIN בישראל, השעונים שאנו משווקים מקנים תמיכה מלאה בעברית ואחריות ותמיכה מלאה של היבואן למשך שנתיים.


ספורט אתגרי עם גרמין פניקס 6
 
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק